Čeká vás Rychlé rande naživo? Poradíme vám, co na sebe!

Chystáte se na první rande naživo a vůbec nevíte, co si obléci na sebe? Pamatujte, že dojem uděláte pouze jednou a většinou velmi rychle. Na prvním setkání máte šanci se partnerovi zalíbit a zaujmout ho. Proto je důležité obléci se tak, abyste se cítili pohodlně, ale zároveň byli okouzlující. V tomto článku vám poradíme, jak se se správně upravit a obléci na první rande.

 

Pohodlí a přirozenost nade vše

Základem je, abyste se na rande cítili pohodlně. Od toho se totiž odvíjí celý průběh seznamování. Pokud totiž budete mít příliš upnuté oblečení, budou vás tlačit boty nebo se obléknete do neprodyšné mikiny, ve které se zpotíte během prvních pár minut, nervozita z vás bude znát. Proto v první řadě doporučujeme obléci se do pohodlného outfitu, ve kterém budete zářit spokojeností.

Důležité také je, abyste se nesnažili ze sebe dělat někoho jiného, než ve skutečnosti jste. Každá žena i každý muž ocení především přirozenost. Navíc v případě dalších schůzek protějšek stejně pozná vaši pravou tvář a povahu. Proto buďte sví a uvidíte, že ten pravý nebo ta pravá vás přesně takové bude milovat.

 

Nepodceňte úpravu zevnějšku

Určitě nezapomínejte na úpravu zevnějšku a pěstěný vzhled. Pánové, pokud se pravidelně holíte, nezapomeňte se oholit také na rande. Strniště je sice pro mnoho žen sexy, ale v prvních chvílích zaujmete spíše hladkou tváří, kterou dáváte jasně najevo, že vás partnerka zajímá. Samozřejmostí jsou dále čisté ruce a ostříhané nehty.

Dámám doporučujeme upravit si vlasy, nehty a jemně se nalíčit. Není nutné, abyste přišla s nóbl účesem, extravagantně upravenými nehty a líčením jako na ples. Vhodnější bude spíše vsadit na přirozenost a jemnost. Základem jsou pěstěné a čisté nehty, upravené vlasy (volně rozpuštěné, drdol, vlnité) a nalíčené oči. Make-up můžete doplnit slabou vrstvou pudru a leskem na rty.

 

Jaký outfit je ten správný?

Kromě pohodlí vybírejte outfit, který je vhodný na společenské setkání – nikoliv však nóbl outfit určený spíše na ples či operu. Svršky slaďte tak, aby výsledný outfit působil elegantně a romanticky. Pánové volte kalhoty a košili, případně slušné triko. Dámy se jistě budou cítit příjemně v šatech nebo halence se středně dlouhou sukní (mírně nad kolena).

Co se týká materiálů, vždy volte prodyšné materiály. Pokud se během konverzace zapotíte, prodyšný materiál vás neprozradí. Budete se cítit svěže a stále příjemně. Ideální je 100% organická bavlna, která je zejména v letních měsících volbou číslo 1. Samozřejmě platí, že čím kvalitnější bavlna, tím lehčí a příjemnější na dotek.

Pokud hledáte pevný a odolný materiál, vhodný je například len. Oblečení ze lnu skvěle absorbuje vlhkost, ale přitom je stále suché a nezůstávají na něm fleky.

Dalším velmi příjemným materiálem je hedvábí, které ačkoliv je dražší, jeho kvalitu oceníte. Jedná se o velmi lehký, jemný a měkký materiál, ve kterém se budete cítit velmi komfortně a zároveň sexy.

 

Jak sladit barvy?

Při výběru outfitu volte spíše neutrální barvy. Mezi elegantní barvy patří: bílá, smetanová, modrá, béžová či vínová. Obávat se nemusíte ani zářivých barev, ale pamatujte, nic se nemá přehánět. Zkombinujte například výraznější barvu jednoho svršku s více elegantními svršky a uvidíte, jak se váš outfit snadno a rychle rozzáří.

 

Dámy mohou svůj outfit doplnit něžným šperkem na krku a jemným náramkem na ruku. Muži mají také rádi, když žena nosí náušnice. Naopak u žen bodují muži s hodinkami, které obepnou jejich silné ruce. Pomyslnou třešničkou na dortu je použití příjemného parfému, který k vám padne a okouzlí váš protějšek.

Ani s parfémem to však nepřehánějte, doporučujeme nanášet na místa, která se dobře prokrvují – například na spánky, za uši, na vnitřní zápěstí, na dekolt, loketní či podkolenní jamky nebo na krční tepnu. Samozřejmě stačí nanést na jedno z těchto pulzujících míst a parfém se bude uvolňovat po celé odpoledne a hezky vonět.

Na závěr vám přejeme, abyste si Rychlé rande naživo užili a měli na něj pěknou vzpomínku. Své místo na akci si můžete rezervovat na našich stránkách v kalendáři akcí.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.