Účinné rady, jak okouzlit a získat ženu svých snů!

Jak okouzlit zenu

Rádi byste se sblížili s nějakou ženou, ale nevíte, jak ji zaujmout a okouzlit? Pamatujte, že muž je především lovec, tudíž má lovení v krvi. V dnešní moderní době se bohužel často zapomíná, kdo je ten silnější a kdo by měl skládat lichotky jako první. Napravte to a naučte se, jak okouzlit ženu a být pro ni ten jediný!

Ve společnosti, kde se lidé běžně seznamují na různých akcích, seznamkách a sociálních sítích není problém někoho oslovit nebo pozvat na schůzku. Ale pokud chcete ženu opravdu zaujmout, to už není vůbec lehké! Potřebujete k tomu nejen odvahu, galantnost a výřečnost, ale také několik triků, které určitě zaberou. Jaké to jsou?

 

Jak okouzlit ženu

Znáte ji alespoň trochu?

Rozhodující je, zda se s danou ženou setkáváte např. v práci, ve fitku či při nějakém sportu. Pokud ji alespoň trochu znáte, budete mít celý proces okouzlování výrazně snazší! Máte-li možnost dát se s ní občas do řeči, pokuste se nejprve zjistit, co má ráda a co naopak ne. Jaká ve skutečnosti je, co ji baví, o čem si ráda povídá. Podle toho se poté můžete zachovat dále.

 

Udělejte dobrý první dojem

Pokud ženu, která se vám líbí, pouze potkáváte a neměli jste tu možnost se s ní zapovídat, pokuste se na ni udělat dojem. Jestli si vás doteď nevšimla, je na čase s tím něco udělat. Oslovte ji, zeptejte se jí na něco nebo ji požádejte o radu. Pamatujte, že první dojem uděláte pouze jednou, proto se snažte, abyste ji zbytečně nevyděsil. Buďte přirozený a netlačte na pilu. A nezapomeňte se na ni usmát, to ji určitě zaujme!

Pokud nevíte, jak udělat dobrý první dojem, přečtěte si náš článek Jak zapůsobit na prvním rande? První dojem rozhoduje!

 

Jak se obléci?

Nemusíte se oblékat výrazně, pokud chcete okouzlit ženu. My ženy spíše oceníme chování, řeč těla a charisma muže. I kdybyste byl v montérkách, ale pomohl nám s těžkým nákupem domů a na závěr nás pozval na rande, určitě radostně kývneme (nebudeme-li zadané).

Samozřejmě na první schůzku nebo seznamovací akci je třeba, abyste přišel hezky a slušně oblečený. Doporučujeme košili a kalhoty nebo rifle, upravené vousy a čisté boty. Pokud ale tento „dresscode“ osobitě porušíte, dodáte celému svému vzezření zajímavou jiskru. Žena si vás tak lépe zapamatuje!

 

Jak okouzlit ženu

 

Vůně je základem všeho

Většina žen se shodne, že pokud muž příjemně voní – ne přehnaně, minimálně se za ním otočí! Vyberte si takový parfém, ve kterém se cítíte dobře. Neměl by být příliš výrazný, aby přehlušil vaši přirozenou vůni, která je pro ženu také důležitá. No a samozřejmostí je též dodržování osobní hygieny, zejména pak před schůzkou s ženou vašich snů.

 

Ukažte, že jste v pohodě

Když už jste se dostali tak daleko, že společně sedíte na prvním rande, přichází chvíle, kdy byste měl být zábavný. Nemusíte se přetvařovat, postačí, když budete na svou partnerku milý a potěšíte ji lehkým humorem. Dejte si pozor na trapné poznámky a příliš ironie. To ženy většinou odradí.

 

Zajímejte se o ni

Dejte ženě vašich snů najevo svůj zájem. Zeptejte se jí na její záliby, životní cíle, radosti i přání. Vnímejte, co vám říká a navazujte na témata, která jí jsou blízká. Naslouchejte a dívejte se jí při tom do očí. Nezapomeňte na řeč vašeho těla. Pokud naproti ní budete sedět s rukama zkříženýma na hrudi nebo začnete bubnovat prsty do stolu, může to pochopit tak, že se nudíte.

Nastudujte si, co řeč vašeho těla naznačuje a jak ji skvěle ovládnout v našem článku.

Jak okouzlit zenu

 

Buďte chvíli nedostupný

Nezapomeňte na chvíli obrátit role a staňte se nedostupným vy. I žena občas ráda loví, a tajemný muž se pro ni rázem stane atraktivnějším. Nic se však nemá přehánět a pamatujte, tím lovcem jste vy! Proto se nestahujte do ústraní na příliš dlouho, a brzy se vynořte ze svého úkrytu a opět zahrňte objekt vaší touhy zájmem a lichotkami.

Rádi byste se seznámili, ale nevíte, jak pozvat ženu na rande? Přijďte na jednu z námi pořádaných seznamovacích akcí a seznamte se snadno a rychle pomocí ověřené metody Speed Dating.

Komentáře
 1. alex napsal:

  \x27\x6F\x72 SELECT *

 2. alex napsal:

  „‚%;)(&+

 3. alex napsal:

  ‚) or (‚x’=’x

 4. alex napsal:

  ‚or select *

 5. alex napsal:

  ‚ or “=‘

 6. alex napsal:

  admin‘–

 7. alex napsal:

  \x3D \x3B‘

 8. Lilian nikky napsal:

  Jmenuji se lilian N. Toto je velmi radostný den mého života díky pomoci, kterou mi Dr. saguru poskytl tím, že mi pomohl získat zpět mého bývalého manžela s jeho kouzlem magie a lásky. Byla jsem vdaná 6 let a bylo to tak hrozné, protože mě můj manžel opravdu podváděl a hledal rozvod, ale když jsem na internetu narazil na e-mail Dr.saguru o tom, jak pomohl tolika lidem získat jejich ex zpět a pomozte napravit vztah. a přimět lidi, aby byli ve svém vztahu šťastní. Vysvětlila jsem mu svou situaci a pak jsem vyhledala jeho pomoc, ale k mému překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případem, a tady teď slavím, protože můj manžel se zcela změnil. Vždy chce být se mnou a bez mého dárku nemůže nic udělat. Opravdu si užívám své manželství, jaká skvělá oslava. Budu pokračovat ve svědectví na internetu, protože Dr.saguru je opravdu skutečný kouzelník. POTŘEBUJETE POMOC, PAK TEĎ KONTAKTUJTE DOKTORA SAGURU NA E-MAILU: drsagurusolutions@gmail.com nebo WhatsApp +2349037545183 On je jedinou odpovědí na váš problém a díky němu se budete ve svém vztahu cítit šťastní.
  1 KOUZLO LÁSKY
  2 VYHRAJTE EX ZPĚT
  3 OVOCE LŮNA
  4 PROPAGAČNÍ KOUZLO
  5 OCHRANNÉ KOUZLO
  6 OBCHODNÍ KOUZLO
  7 DOBRÉ PRÁCE
  8 KOUZLO LOTERIE a KOUZLO SO SOUDU.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.