Každý muž si testuje ženu již od prvního rande. Víte jak?

Při výběru partnerky jsou muži občas velice nároční. I přestože jednají většinou napřímo, rádi si také hrají. Již od první schůzky zkouší, co snesete a jak se zachováte v různých situacích. Zkrátka si potřebují ověřit, jestli jim za tu snahu stojíte. Znáte všechny mužské triky? Prozradíme vám je!

 

Máte podobný smysl pro humor?

Zažívat společnou legraci je ve vztahu dvou lidí velice zásadní. Muži zjišťují, kam až mohou zajít a jak moc si do vás mohou rýpnout. Jak se zachováte? Urazíte se či budete hystericky vyvádět? Věřte, že ani jedna varianta není správná. Lepší je, když mu jeho narážky jemně oplatíte. Udělejte si legraci sama ze sebe a bude váš.

 

Parťák do nepohody

Muži si také ověřují, co vydržíte. Když mu ukážete, že máte ráda dobrodružství, v jeho očích dozajista stoupnete. Na příští rande vyrazte třeba pod stan, na vodu nebo na pořádnou horskou túru. A když to vše zvládnete s přehledem, bez kňourání, že vás bolí nohy nebo že si nechcete namočit ty značkové boty, bude vás na rukou nosit. Muž také potřebuje vidět, ze se na vás může spolehnout. Opora ve druhém je dalším cenným aspektem v každém vztahu.

 

Brzděte žárlivost

Pánové se někdy záměrně snaží o to, aby jejich něžná polovička žárlila. Jak? Například lichotivě mluví o jiné ženě, a tak studují vaše reakce. Pamatujte, že žádný muž nechce vedle sebe žárlivou stíhačku. Netvrdíme však, že byste měla být zcela apatická. Partner potřebuje cítit, že o něj stojíte a že vám na něm záleží. Ale jak se říká, všeho s mírou.

 

Jedinečnost se vyplácí

Mít své vlastní zájmy je prospěšné pro každého člověka. A to především proto, že rozvíjí vaše dovednosti. V očích partnera se stanete jeden pro druhého zajímavějšími a mimořádnými. Budete si mít o čem povídat a co se navzájem učit. Ale neopomíjejte ani společné záliby. O to víc se přiblížíte jeden druhému.

 

Rádi byste se seznámili a našli partnera pro život? Rezervujte si své místo v našem kalendáři akcí na seznamovacím večeru formou Speed Datingu. 

 

Buďte přirozená

Vrstvy líčidel vám v případě dlouhodobého vztahu zcela jistě neposlouží dobře. Možná byste uspěla na večerním disko rande. Ale probouzet se ráno vedle někoho jiného, to žádný chlap zažít nechce. Ukažte svoji přirozenost a s make-upem to rozhodně nepřehánějte. Budete o to víc přitažlivější. Přirozenost u ženy je pro muže důležitá a dokonce ji staví na první místo mezi vlastnosti, které by jejich polovička měla mít.

 

Jste dostatečně ženská?

Ženskost je jako magnet. Ukažte, že umíte být atraktivní. Mužskou populaci lákají ženské křivky, takže se je nebojte poodhalit. Ne však úplně! Nechte mu prostor pro fantazírování. Buďte neodolatelná a svádějte ho!

Mnoho mužů si ženskou atraktivitu otestuje pozváním ženy na večírek v lepší společnosti nebo na nějakou významnou kutlurní událost. Pokud tedy máte pocit, že vašemu milému na vašem stylu a vzhledu nezáleží, nenechte se ošálit. Možná to nedá najevo, ale po očku bude sledovat, jak jste se vyfikla a jak se prezentujete na veřejnosti. Zejména pánové na vyšších pozicích si potrpí na to, aby je drahé polovičky dobře prezentovaly a mohly se s nimi pochlubit.

 

Nejtěžší zkouška nakonec

Zátěžovým testem pro každou z vás je setkání s jeho přáteli. Partnera jistě zajímá, jak si s nimi budete rozumět. Pokud vám nesednou, taktně to příteli naznačte. Uvědomte si, že s jeho přáteli budete trávit nějaký čas, proto se raději nepouštějte do větších bojů. Neprospělo by to ani jedné straně.

 

Buďte svá a vše ostatní přijde samo

Možná se vám může zdát, že je testování od mužů nefér, a že takovou hru hrát nechcete. Na druhou stranu, každý z nás chce vedle sebe partnera, se kterým si bude rozumět, a který se k němu hodí. Pokud budete zcela upřímná, přirozená a svá, nemáte se čeho obávat, a vlastně ani tak nemusíte mít pocit, že hrajete nějakou hru.

Pro muže je důležité, aby ženu poznali opravdu takovou jaká je, bez přetvářky, s vlastními názory, ale stejně tak s jejími nedostatky. Zkouškami ve vztahu si totiž neověřují vaši dokonalost, ale zjišťují, jak reagujete v jaké situaci a co od vás mohou očekávat.

Komentáře
 1. Lilian nikky napsal:

  Jmenuji se lilian N. Toto je velmi radostný den mého života díky pomoci, kterou mi Dr. saguru poskytl tím, že mi pomohl získat zpět mého bývalého manžela s jeho kouzlem magie a lásky. Byla jsem vdaná 6 let a bylo to tak hrozné, protože mě můj manžel opravdu podváděl a hledal rozvod, ale když jsem na internetu narazil na e-mail Dr.saguru o tom, jak pomohl tolika lidem získat jejich ex zpět a pomozte napravit vztah. a přimět lidi, aby byli ve svém vztahu šťastní. Vysvětlila jsem mu svou situaci a pak jsem vyhledala jeho pomoc, ale k mému překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případem, a tady teď slavím, protože můj manžel se zcela změnil. Vždy chce být se mnou a bez mého dárku nemůže nic udělat. Opravdu si užívám své manželství, jaká skvělá oslava. Budu pokračovat ve svědectví na internetu, protože Dr.saguru je opravdu skutečný kouzelník. POTŘEBUJETE POMOC, PAK TEĎ KONTAKTUJTE DOKTORA SAGURU NA E-MAILU: drsagurusolutions@gmail.com nebo WhatsApp +2349037545183 On je jedinou odpovědí na váš problém a díky němu se budete ve svém vztahu cítit šťastní.
  1 KOUZLO LÁSKY
  2 VYHRAJTE EX ZPĚT
  3 OVOCE LŮNA
  4 PROPAGAČNÍ KOUZLO
  5 OCHRANNÉ KOUZLO
  6 OBCHODNÍ KOUZLO
  7 DOBRÉ PRÁCE
  8 KOUZLO LOTERIE a KOUZLO SO SOUDU.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.