Víte, jak zaujmout muže (nejen) na Speed Datingu? Poradíme vám!

Během rychlého rande máte pouze 5 minut na to, abyste svůj protějšek maximálně zaujaly a přispěly k příjemné konverzaci. Pamatujte, že muži jsou především lovci, a je úplně jedno, jestli se vidíte poprvé nebo už máte pár let vztahu za sebou. Čtěte dál a zjistěte, jak úspěšně vzbudit zájem u mužů (i po několika letech).

 

Nepodceňujte přípravy

Mít upravený zevnějšek je naprostou samozřejmostí, ale nic se nesmí přehánět. Příliš make-upu nebo velmi vyzývavé šaty neudělají dobrou službu, ba právě naopak. Stačí se hezky obléct, jemně nalíčit, srovnat ramena a s hlavou vzhůru vyrazit na lov. A určitě nezapomeňte na kapku oblíbeného parfému!

 

Odzbrojte ho úsměvem

Úsměv sluší opravdu každému. Je jedním z nejpřirozenějších odzbrojujících prostředků, který žena má, tak proč ho nevyužít. Pokud se vám ale zrovna usmívat nechce, nenuťte se a buďte přirozená. Uvědomte si však, že když se budete tvářit smutně, rozhodně přátelskou atmosféru nenavodíte.

Takže koutky úst směrem nahoru, pomůže vám to oběma se uvolnit. Navíc sympatická a stále se usmívající žena muže přitahuje mnohem více, než žena, která se neustále mračí a je nespokojená s celým světem.

 

Nezapomeňte na oční kontakt

Přímý oční kontakt je velmi účinným způsobem, jak muže zaujmout. Dáte mu tak jasně najevo, že se vám líbí. I tady ale platí, že méně je někdy více. Dejte pozor, ať na partnera spíše necivíte, než abyste s ním něžně flirtovaly.

Oční kontakt dodržujte nejen při flirtování, ale také během konverzace. Když vám partner něco vypráví, nezapomeňte mu dokázat, že vás jeho povídání zajímá a dívejte se mu do očí. Pokud budete pokukovat po okolí nebo klopit zrak, protějšek to může pochopit jako nezájem z vaší strany.

 

Snažte se být nedostupná

Víte jistě sama, že snadno dostupné věci jsou nahraditelné. Když samu sebe postavíte o kousek výš, aby se muž musel snažit vás získat, budete pro něj hned cennější. Opatrně však, aby to nevypadalo, že partnera ignorujete.

Odpovídejte mu na volání nebo esemesky, ale pokaždé k zastižení také být nemusíte. Nekývněte hned na první návrh, kdy se sejdete. Zkuste sama navrhnout datum vaší příští schůzky. Ukažte mu, že se svět netočí jen kolem něj.

Také si dejte pozor, abyste partnera nebo zatím pouze objekt vašeho zájmu příliš tzv. nedoháněla. Když se vám jeden den neozve, nemusíte mu hned psát desítky zpráv nebo několikrát volat. Nechte mu trochu volnosti a věnujte se sama sobě. Uvidíte, že tak ho zaujmete nejvíce.

 

Dělejte, co vás baví

Je důležité mít své koníčky a trávit dostatek času sama se sebou. Tím že, si budete postupně budovat svou samostatnost a nezávislost si také zvyšujete sebevědomí. Postupně zjistíte, že vztah pro vás nemusí být nutností, ale pouze zpříjemněním života. Lépe dokážete odolat nezdarům, a nakonec budete mít i lepší odhad na výběr partnera.

Vyzkoušejte například jógu, jezděte do přírody, běhejte nebo malujte. Vždy budete pro druhého zajímavější, když o něčem budete mluvit s nadšením a vášní. Nezapomeňte také trávit dostatek času s přáteli a jinými lidmi, než s vaším partnerem. Nejen, že vás takový čas mnohonásobně obohatí, ale budete pro partnera mnohem žádanější.

 

Zůstaňte hlavně sama sebou

Víme, že se jedná o trošku otřepanou frázi, ale je naprosto pravdivá. Nehrňte se do něčeho, co vám není příjemné. Zůstaňte svá, nezapomeňte na své potřeby a přání, a věnujte se tomu, co máte ráda.

Hledání ideálního partnera může být někdy zdlouhavé a náročné, ale nevzdávejte se po prvních nezdarech. Když budete sedět doma, nikdy se neseznámíte. Tak hurá do toho a ulovte skvělého chlapa! Najít ho můžete třeba právě na našich seznamovacích akcích formou Speed datingu nebo Virtual Datingu. Stačí si vybrat termín v našem kalendáři akcí, rezervovat vstupenku a vyrazit na rande. Přejeme vám hodně štěstí!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.