Jakou má Speed Dating úspěšnost? Najdete pravou lásku?

Jak již jistě víte, Speed Dating je tzv. rychlé seznámení, během kterého se můžete setkat až s deseti protějšky. Na popovídání s každým z nich máte 5 minut. Určitě se ale ptáte, jak velká je šance, že naleznete pravou lásku? Jaká je úspěšnost seznámení na Speed Datingu? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v našem článku!

Šance na vážné seznámení je vyšší než při běžných aktivitách

Šance, že se na Speed Datingu seznámíte a naleznete partnera je mnohem vyšší, nežli pokud se zkoušíte seznamovat běžnými způsoby – při běžných denních činnostech, při sportu, v obchodě, v baru nebo v práci. Na Speed Datingu totiž potkáte až 10 protějšků, kteří mají zájem seznámit se a najít vážný vztah. Díky tomu se až desetinásobně zvyšuje šance, že potkáte někoho, kdo také touží po lásce a vztahu.

Pokud se totiž stále pohybujete na stejných místech, potkáváte stejné lidi, navštěvujete stejné podniky, šance, že potkáte ideálního partnera je stejně nízká, jako že vyhrajete v loterii. Díky tomu je Speed Dating tak úspěšný v zahraničí, protože s sebou přináší skvělé výsledky – tisíce zadaných párů, které už na lásku téměř ani nevěřily!

Velkou výhodou Speed Datingu je také to, že jsou všichni účastníci nezadaní a chtějí se seznámit. To vytváří ideální podmínky a zvyšuje vaše šance na úspěch. Všichni účastníci seznamovací akce jsou si vědomi, že každý, kdo naproti nim sedí, má zájem o vztah. I to uvolňuje celkovou atmosféru Speed Datingu a nedochází k nepříjemným nedorozuměním.

Navíc, pokud jste spíše introvertní povahy nebo vám je nepříjemné oslovit neznámého člověka na ulici, na Speed Datingu tento problém odpadá. I díky tomu se zvyšují šance na nalezení toho pravého partnera. Když se vám na rychlém rande někdo zalíbí, stačí jej jednoduše zakroužkovat ve formuláři, a pokud budou vaše sympatie vzájemné, naše seznamovací agentura vám na sebe předá kontakt. Bez nepříjemného stresu a odhodlávání někoho oslovit tak získáte kontakt na sympatický protějšek, o kterém víte, že se mu též líbíte. No není to skvělé?

Díky efektivnímu způsobu seznamování tak vaše šance na nalezení pravé lásky raketově stoupají!

Vyjde to hned napoprvé?

To vám bohužel nemůžeme slíbit. Samozřejmě ne úplně každý najde na prvním Speed Datingu svou lásku, ale takto to funguje i v běžném životě. Pokud vyrazíte do klubu, poprvé možná nezískáte na nikoho kontakt, ale užijete si hezký večer, pobavíte se a pro příště už budete „otrkanější“.

Speed Dating vám dává příležitost seznámit se novými protějšky, které v běžném životě nemusíte vůbec potkat. Možná se s tím pravým někde míjíte a nemáte šanci se oslovit, protože se stydíte. Poté se ale potkáte na Speed Datingu a všechny zábrany odpadají. Krátký rozhovor vám pomůže se lépe poznat, a pak již záleží na vás, jak takové osudové setkání uchopíte.

Můžeme vás ale ujistit, že se vynasnažíme připravit vám příjemné prostředí a nastolit uvolněnou atmosféru tak, abyste si své první rychlé (a i ty další) seznámení skvěle užili. Pokud se budete skvěle bavit, pozitivně to přispěje k tomu, jak budete působit na ostatní. Sympatickým úsměvem, dobrou náladou a pozitivním pohledem na svět určitě nic nezkazíte. A pokud se vám nepodaří potkat toho pravého, věřte, že příště se to již povede!

Co zvýší šanci na úspěch při rychlém rande?

 

Pokud si chcete Speed Dating užít a zaujmout protějšky, určitě buďte připravení! Pamatujte, že první dojem rozhoduje a na Speed Datingu to platí dvojnásob! Na seznámení máte pouhých 5 minut na to, abyste protějšek zaujali. Nevíte, jak udělat dobrý dojem? Přečtěte si náš článek Jak zapůsobit na 1. rande.

Současně si také nezapomeňte připravit otázky, na které se budete protějšků ptát. Snažte se vytěžit z 5 minut maximum a vyhněte se dlouhému mlčení v průběhu konverzace. Pokud nevíte, o čem si budete povídat – nemějte obavy! Připravili jsme si pro vás článek Skvělé tipy na otázky pro rychlé rande.

Proto určitě sledujte náš blog, kde se dozvíte mnoho dalších tipů ať již z oblasti seznamování, ale zabrousíme také k cestování nebo do jiných aktivit!

Jaké jsou ohlasy na Speed Dating?

To, že je úspěšnost Speed Datingu vysoká, potvrzují spokojené ohlasy mnoha účastníků po celém světě! Bohužel přesné statistiky k dispozici nemáme, protože většina seznamovacích agentur od svých klientů ani veškeré potřebné údaje nezíská. Mnoho lidí si své soukromí chrání, a pokud se jim podaří navázat trvalý vztah, nemají potřebu o tom agenturu informovat – často i z důvodu, že své štěstí nechtějí zakřiknout!

Speed Dating je jedinečná příležitost

Je potvrzené, že úspěšnost Speed Datingu je vysoká, určitě mnohem vyšší než při běžném seznamování. Zejména stydliví lidé pocítí veliký rozdíl, protože odpadá stres s oslovováním, navazováním kontaktu a domlouváním prvního rande. Současně je Speed Dating vhodný i pro ty, kdo nemají dostatek času na běžné seznamování a rádi by navázali vážný vztah, do kterého poté již chtějí svůj čas investovat.

Speed Dating vám nabídne příležitost k navázání vztahu, ale může také poskytnout příjemný pocit z potkávání nových lidí. Navíc je vhodný pro trénink sociálních dovedností a posílení sebevědomí za pomocí komunikace s rozdílnými lidmi. Ačkoliv první rande formou Speed Datingu nemusí přinést výsledek ve formě nového vztahu, mnoho účastníků potvrzuje, že popovídání s mnoha lidmi za takto krátký čas jim přineslo skvělý pocit.

Chcete vyzkoušet rychlé rande formou Virtual Dating, které probíhá online? Zaregistrujte se na jeden z nadcházejících seznamovacích večerů a najděte pravou lásku! Pokud vás nikdo nezaujme, získáte od nás další seznamovací akci zdarma.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.