Jste single a rádi byste se seznámili? Poradíme vám, co dělat!

Jste stále single a čas trávený o samotě vás již omrzel? Už nechcete dále čekat, až potkáte toho pravého a rádi byste šli svému štěstí naproti? Dnešní doba je na seznamování vhodnější než kterákoliv jiná. Jen je třeba vědět, jak na to a kde hledat. Poradíme vám, co dělat, abyste konečně našli svou pravou lásku!

Pomineme-li současnou epidemii koronaviru, která doufejme již brzy odezní, dnešní doba je na seznamování přímo ideální. Rapidně přibývá akcí, určených pro singles, kteří se chtějí seznamovat a zamilovat. Nemusíte však navštěvovat pouze akce pro nezadané. Možností, kde se seznámit, je mnoho. Pojďme se podívat, jaké jsou příležitosti!

Návštěva kulturní akce

Nenavštěvujete kulturní akce, protože jste nezadaní a nemáte koho vzít s sebou? Ale to je chyba. Do divadla nebo do kina můžete jít i sami. Každý, kdo si někdy vyzkoušel návštěvu kulturní akce bez doprovodu, ten si tuto možnost nemůže vynachválit.

Kromě toho, že pro vás návštěva kultury o samotě bude obohacujícím zážitkem, navíc máte o to vyšší šanci někoho poznat. Budete-li v divadle sami, určitě si o přestávce zajděte na skleničku do foyer divadla a nezapomeňte se porozhlédnout, zda se v okolí nenachází
sympatická osoba, která je též bez doprovodu. Pak už vám postačí letmý úsměv a podnícení ke konverzaci!

Zájezdy pro singles a cestování

Cestování obecně je tématem, které lidi stmeluje. Pokud rádi cestujete nebo vyrážíte na výlety, využít můžete různé FB seznamky, kde naleznete podobně laděné osoby. Poznat svou lásku můžete ale i zcela neorganizovaně, klidně na nějakém výletě. Proto mějte oči vždy otevřené!

Vyzkoušet můžete také tzv. zájezdy pro singles, které jsou uspořádané pro nezadané, a to za účelem seznámení. Ne každému může tento způsob seznámení vyhovovat, protože vlastně vůbec nevíte, s jakými lidmi budete mít na své „dovolené“ tu čest. Na druhou stranu, jistotou je, že na zájezdu budou opravdu pouze nezadaní lidé s touhou seznámit se.

Seznámení pomocí Speed Datingu nebo Virtual Datingu

Skvělou formou seznamování je ověřený a úspěšný způsob – Speed Dating, případně Virtual Dating. Jedná se o rychlé seznámení, díky kterému poznáte až 10 protějšků. Na rozhovor s každým z nich máte 5 minut. Zajímavostí je, že právě během těchto 5 minut již člověk pozná, zda se mu protějšek líbí a mnozí dokonce poznají, že potkali pravou lásku.

Speed Dating s sebou přináší nespočet výhod, které určitě velmi oceníte, pokud se vám nedaří již delší dobu seznámit nebo najít toho pravého/tu pravou. Díky tomu, že na seznamovacím večeru pomocí Speed Datingu potkáte pouze nezadané protějšky, kteří tam jsou za účelem seznámení, odpadají tak různá nedorozumění.

Tyto seznamovací akce obvykle trvají hodinu maximálně dvě, ale poznáte tolik lidí, které byste za jedno běžné rande samozřejmě neměli šanci poznat. Shrneme-li to, Speed Dating vám šetří čas, peníze a významně zvyšuje šance na seznámení.

Seznamovat se můžete také online z pohodlí domova, a to pomocí Virtual Datingu. Princip tohoto seznamování je stejný jako u Speed Datingu, s tím rozdílem, že Virtual Dating probíhá zásadně přes kameru, ať již na vašem PC, mobilním telefonu nebo tabletu.

Zajímá vás, jak funguje Virtual Dating? Podívejte se na náš článek, kde se dozvíte více.

Sportujte a poznáte nové lidi

Pokud jste nezadaní, je ideální čas věnovat se sobě a začít pracovat na své fyzické kondici. Začněte sportovat nebo se věnujte svému oblíbenému sportu, na který jste dosud neměli čas. Při sportování totiž můžete poznat mnoho skvělých lidí. A to ať se věnujete kolektivním sportům nebo i když chodíte sami běhat.

I při obyčejném běhání v přírodě máte šanci potkat pravou lásku. Stačí být otevřený konverzacím s ostatními. Skvělá může být také jízda na inline bruslích, plavání, horská turistika nebo kolektivní sporty jako tenis, badminton, volejbal a další. Vezměte kamarádku nebo kamaráda a vyrazte za sportem, jedině tak zvýšíte své šance na seznámení.

Naučte se něco nového!

Přihlaste se na kurz vaření, naučte se malovat na plátno, choďte pravidelně hrát bowling nebo kuželky, navštěvujte čtenářské dny ve vaší oblíbené kavárně, začněte lézt na umělé stěně. Prostě se naučte něco nového a pravidelně se zlepšujte!

Věnujte se zálibě, která vás opravdu naplňuje a uvidíte, že tak potkáte nové lidi se stejným naladěním. Při učení něčeho nového vám do krve stoupá adrenalin, a navíc tak rozšiřujete své dosavadní znalosti a možnosti. Hlavně se také zvětšuje okruh vašich známých, protože
pokud jste stále dělali ty stejné věci a chodili na ta stejná místa, lidé se neustále opakovali a neměli jste šanci poznat někoho nového.

Buďte pozitivní a komunikujte

Samozřejmě, pokud budete pozitivní, vše půjde snáze. Důležitá je také komunikace s ostatními lidmi. Nebojte se oslovit sympatického člověka, který s vámi čeká na vlak. Nebojte si říci o pomoc v supermarketu, když vám praská taška. Při kurzu vaření se seznamte s ostatními účastníky a zajímejte se o ně. Ptejte se ostatních lidí na jejich názor, naslouchejte a nevyhýbejte se, byť i krátké konverzaci.

Pokud se na seznamování na veřejnosti necítíte a nedaří se vám oslovit sympatický protějšek, vyzkoušejte Speed Dating, kde se seznámíte bez nutnosti někoho oslovovat. Průběh Speed Datingu je daný a na vás je pouze samotná pěti minutová konverzace s každým z protějšků.

Naše seznamovací agentura se snaží vždy vytvořit pohodové intimní prostředí, ve kterém se každý z účastníků bude cítit příjemně. Tak neváhejte a rezervujte si účast na jedné z našich seznamovacích akcí.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.