12 vět, kterým se na rande se ženou určitě vyhněte!

Potkal jste okouzlující ženu, oslovil ji a již jste ve fázi plánování rande? Možná cítíte nervozitu a napětí, abyste schůzku nějakým způsobem nepokazil. Stres vašemu sebevědomí určitě nepřidá a budete-li se přespříliš hlídat, mohl byste působit nepřirozeně. Snažte se proto být zcela uvolněný a v pohodě. K tomu vám pomůže připravit si na schůzku témata, o kterých chcete mluvit. Dejte si však pozor na věty, kterým byste se měl na prvním rande vyvarovat. Jaké to jsou? Vybrali jsme pro vás ty nejhorší.

Na první schůzce vás může nepříjemně ovlivnit nervozita, která se nejčastěji projeví ve chvíli ticha. Pár minut na sebe jen hledíte a ani jeden nevíte, co říct. Vy, abyste situaci zachránil, rychle něco plácnete.

Jenže ačkoliv si to v tu chvíli neuvědomíte, můžete přítelkyni ublížit nebo ji dokonce urazit a celé rande tak zkazit. A to zcela zbytečně a neúmyslně. Proto si témata, o kterých budete mluvit, důkladně promyslete a vyvarujte se následujícím větám.

Nevíte, o čem si se svou láskou povídat? Přečtěte si náš článek se skvělými tipy na otázky pro rychlé rande.

 

Jakým větám se na rande vyvarovat?

Existují určitá nepsaná pravidla, která by se měla na první schůzce dodržovat. Jsou to otázky, věty, slova či požadavky, které se v přítomnosti ženy prostě a jednoduše nevyslovují. O jaké věty se tedy jedná?

 

S kolika muži jsi chodila?

Opravdu chcete vědět, kolik mužů se vystřídalo vedle této krásky, se kterou právě randíte? Někdy může být vrtání se v minulosti pro ženu nepříjemné a vás by výsledné číslo koneckonců také mohlo ranit.

Pokud by se jednalo o nízký počet parterů, pravděpodobně ve vás začne hlodat, co je s tou ženou špatně. Bude-li to naopak, budete žárlit na někoho, kdo pro vás již nepředstavuje žádnou konkurenci. Proto to nechte raději tak jak je a žijte ve sladkém nevědomí.

 

Proč jsi nezadaná?

Další velmi nepříjemná otázka, která může zasáhnout přímo do srdce. Pokud je žena již dlouho sama a má problém si najít partnera, určitě ji takový dotaz raní. Navíc jste na první schůzce a vlastně vůbec nevíte, co si vaše nová partnerka zažila. Nechte tuto otázku nevyřčenou, se vší pravděpodobností se odpověď brzy dozvíte přirozeným způsobem.

 

Proč jsi se rozešla s bývalým?

Také se mohlo stát, že se bývalý rozešel s ní. Proto se stejně jako u předchozí otázky na téma bývalých vztahů raději držte zkrátka. Věřte, že až přijde čas a vaše drahá polovička vám začne více důvěřovat, svěří se vám sama, proč poslala předchozího partnera k šípku. Vy můžete mít pouze radost, že se tak stalo a nyní jste si získal její srdce vy. Vše je prostě tak, jak má být.

 

Chtěla bys jít ke mně?

Další odvážná otázka, kterou si nechte alespoň na druhé, nejlépe třetí rande. Sama o sobě tato otázka není špatná, ale obvykle má skrytý význam, který je však každé ženě jasný. Pokud se na první schůzce ženy zeptáte, zda by chtěla jít k vám, bude si o vás myslet, že jste proutník a jde vám pouze o to jedno.

Hned na začátku tak u ní ztratíte důvěru. A to přece nechcete, ne? Tak nebuďte nedočkavý a spíše se snažte k ženě chovat jako gentleman, jedině tak můžete pokročit na další metu.

 

Byla jsi někdy na potratu?

Otázka, u které se nám ani nechtělo věřit, že se na ni muži ptají. Ale ano, někteří opravdu nevědí, na co se zeptat a plácnou to první, co je napadne. Tak takto opravdu ne, na tak citlivá témata si dejte u ženy pozor. Stejně tak na otázky ohledně toho, kolik by chtěla dětí, jestli má děti nebo jestli by s vámi chtěla děti. Na takové úvahy bude ve vztahu ještě času dost.

 

Jsou pravá? (myšleno ňadra)

Nám ženám je jasné, že ňadra jsou to první, na co se muži na rande zaměřují. Nemusíte se ale hned prozradit a ptát se nás na ně. Je to velmi osobní věc, se kterou se žena obvykle svěří až muži, ke kterému má bližší vztah.

 

Rád bych, abys poznala mou rodinu

Toto je hodně diskutabilní věta, protože se vlastně jedná od muže o moc hezký důkaz lásky. Pokud totiž muž chce svou partnerku seznámit se svou rodinou, znamená to, že by rád všem důležitým lidem ve svém životě představil svou drahou ženu. Ale, pokud se na to muž zeptá na první schůzce, většina žen zpozorní.

Sami se totiž ještě zcela neznáte, natož aby se žena musela hned seznamovat s rodinou. Možná je rodina pro muže velmi důležitá, ale i v takovém případě počkejte s touto větou minimálně na pátou schůzku. A to v zájmu zachování spokojenosti všech.

 

Tohle ti vůbec nesluší, měla by ses oblékat tak a tak

Poznámky na vzhled, styl a oblečení nechte stranou. Pokud se vám nelíbí, jak se žena obléká, stejně s tím nic neuděláte. Navíc komentovat vzhled ženy hned na prvním rande pro ni může být velmi bolestivé. Každá dáma se na schůzku poctivě připravuje několik hodin a chce vypadat krásně.

Proto ji pochvalte nebo pokud je to opravdu tak hrozné, neříkejte raději nic. Samozřejmě upřímnost se cení, ale v tomto případě je lepší být upřímný s citem. Je-li vám styl slečny opravdu hodně proti srsti, nikdo vás nenutí pokračovat na druhé rande.

 

Moje bývalá byla taková a maková

Nemluvte o svých bývalých partnerkách a už vůbec s nimi svou současnou přítelkyni nesrovnávejte. Téma bývalých partnerů by mělo být obecně zcela tabu. Věřte, že vaši novou slečnu nezajímá, jaká byla nebo co by udělala vaše bývalá. Naopak ji tímto tématem podráždíte a možná i nahlodáte. Bude mít pocit, že na svou bývalou stále myslíte.

 

Jaký jsem byl?

Tato otázka obvykle padá spíše po prvním sexuálním styku. Ale neměla by alespoň v takovémto znění. Pokud vás skutečně zajímá, jak jste si vedl, určitě se neptejte ženy přímo. Jestliže vás miluje a sex se jí nelíbil, bude tak nucena lhát, aby vás neranila.

Jestli se i přesto potřebujete o svých kvalitách přesvědčit a zjistit, co se vaší ženě líbí, buď nenápadně naznačte, jestli by vám při příštím milování mohla ukázat, co má ráda. Nebo použijte větu: „Bylo to s tebou moc krásné.“

Dáte tak ženě svobodnou volbu reakce. Pokud se jí to také líblo, zareaguje spokojeně, pokud ne, nemusí říkat vůbec nic. Vyhnete se tak nepříjemné situaci zároveň svou ženu netlačíte do úzkých.

 

Tví přátelé jsou mi nesympatičtí

Tato věta pravděpodobně asi nepadne na první schůzce, ale při dalších setkáních se možná potkáte s její partou kamarádů. Je přirozené, že vám nemusí sednout, jak se říká není člověk ten, který zalíbil by se lidem všem.

To, že jsou vám přátelé vaší přítelkyně nesympatičtí, si zatím raději nechte pro sebe. Kompatibilita partnera a přátel je pro mnohé ženy (i muže) velmi důležitá, a mohlo by to ve vaší partnerce vyvolat první pochyby. Dejte proto jejím kamarádům čas, ono si to vše může sednout, a nakonec mohou být její přátelé i vašimi.

 

Nepřibrala jsi náhodou?

Toto je otázka, která doufejme ani nemůže zaznít na prvním rande, ale neměl byste ji říkat ženě ani po mnoha letech vztahu. Každá žena je na téma váhy a vzhledu citlivá, koneckonců dnešní doba je v tomhle ohledu pro ženy opravdu velmi náročná.

Navíc, vaše partnerka rozhodně nepotřebuje připomínat, že přibrala. Pokud tomu tak je, určitě to sama již dávno ví a snaží se s tím něco udělat.

Místo otázky o její váze ji raději podpořte ve zdravém životním stylu. Naplánujte si společně pravidelné běhání, o víkendu vyrazte na horskou túru a občas partnerce připravte lahodné, ale zároveň zdravé jídlo. Podpořte ji namísto toho, abyste ji urážel nebo se jí dokonce vysmíval.

Partneři jsou partnery od toho, aby se o sebe mohli opřít a pomáhat si. Myslete na to.

Rádi byste se seznámili, ale nedaří se vám najít tu pravou? Pak určitě vyzkoušejte seznamovací akce formou Speed Dating, kde můžete poznat až 10 protějšků toužících se seznámit.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.